SÓJOVÁ VONNÁ SVÍČKA - CLOÉ

249 Kč / ks
Skladem

Tato příjemná, květinově vonná svíčka s vůní parfému Chloe je jedničkou mezi ženami s jemnou, romantickou duší. Ucítíte-li některou z nich, nechte se okouzlit sladkou vůní vonných květin. Tato svíčka je kvintesence elegance a sofistikovanosti, která je skvělá pro zvednutí vaší nálady po celý den. Vnímejte kolem sebe pozitivní sílu a sílu, která udělá každý okamžik výjimečným.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Naše jedinečné vonné sójové svíčky Apar jsou navrženy tak, aby vypadaly dokonale v každém interiéru a nepůsobily rušivým dojmem. Byly vyrobeny na bázi nejkvalitnějšího přírodního sójového vosku a luxusních esencí s vůní vybraných parfémů. Dopřejte si skutečně příjemný zážitek a estetickou dekoraci s pomocí těchto barevných svíček v minimalistické skleněné nádobě s bílou etiketou. Každá svíčka obsahuje přírodní dřevěný knot, díky kterému svíčka hoří postupně a rovnoměrně, navíc vydává zvuk praskajícího dřeva v krbu.

Vonné tóny:
Vrchol: pivoňka, liči a frézie
Uprostřed: Růže, Konvalinka a Magnolie
Dole: Virginia Cedar a Amber

Vlastnosti produktu:
Kapacita: 175g
Doba hoření: ~36 hodin
Typ balení: sklo
Druh vosku: přírodní - sójový

Používání: Umístěte svíčku na žáruvzdorné povrchy. Neměly by hořet déle než 3 hodiny. Nikdy nenechte svíčku dohořet až do konce. Nikdy nenechávejte hořící svíčku bez dozoru nebo v blízkosti hořlavých předmětů. Uchovávejte mimo dosah dětí a domácích zvířat.

Doplňkové parametry

Kategorie: Vonné svíčky
Hmotnost: 0.2 kg
VÝROBCE: APAR

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: