APAR SÓJOVÁ VONNÁ SVÍČKA - EUPHORIA

249 Kč / ks
Skladem

Mimořádná síla této originální orientálně-květinové vonné svíčky s vůní parfému Euphoria je tajemstvím, které skrývá. Skládá se ze vzácných ingrediencí, jako je pižmo nebo aromatický mahagon, které dodávají celku nejen neuvěřitelnou intenzitu, ale také harmonizují sladké a výrazné tóny. Jejich neuvěřitelná hloubka vytváří náladu ženskosti a elegance, která nezůstane bez povšimnutí opačného pohlaví. Tato vůně je extrémně svůdná, ideální pro večery ve dvou.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Naše jedinečné vonné sójové svíčky Apar jsou navrženy tak, aby vypadaly dokonale v každém interiéru a nepůsobily rušivým dojmem. Byly vyrobeny na bázi nejkvalitnějšího přírodního sójového vosku a luxusních esencí s vůní vybraných parfémů. Dopřejte si skutečně příjemný zážitek a estetickou dekoraci s pomocí těchto barevných svíček v minimalistické skleněné nádobě s bílou etiketou. Každá svíčka obsahuje přírodní dřevěný knot, díky kterému svíčka hoří postupně a rovnoměrně, navíc vydává zvuk praskajícího dřeva v krbu.

Vonné tóny:
Vrchol: Granátové jablko, Hurma a Zelený tón
Uprostřed: černá orchidej, lotos a šampaňská magnólie
Spodní část: mahagon, ambra, černá fialka a šlehačka

Vlastnosti produktu:
Kapacita: 175g
Doba hoření: ~36 hodin
Typ balení: sklo
Druh vosku
: přírodní - sójový

Používání:
Umístěte svíčku na žáruvzdorné povrchy. Neměly by hořet déle než 3 hodiny. Nikdy nenechte svíčku dohořet až do konce. Nikdy nenechávejte hořící svíčku bez dozoru nebo v blízkosti hořlavých předmětů. Uchovávejte mimo dosah dětí a domácích zvířat.

Doplňkové parametry

Kategorie: Vonné svíčky
Hmotnost: 0.2 kg
VÝROBCE: APAR

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: