APAR SÓJOVÁ VONNÁ SVÍČKA - SI

249 Kč / ks
Skladem

Chypre-ovocná vonná svíčka s vůní Si parfému má vůni, která je cítit na značnou vzdálenost. Ve vzduchu setrvává mnoho hodin a vytváří kolem sebe příjemnou aromatickou mlhu, která připomíná nejteplejší dny v roce. Tato vonná svíčka poslouží i v případě, že máte romantickou duši a chcete podtrhnout jedinečné kouzlo svého interiéru. Extrémně lehké, květinové složení vám pomůže uklidnit nervy a uvolnit se.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vonná svíčka vyrobená z plně přírodního sójového vosku, který neuvolňuje toxiny.Použité knoty jsou dřevěné a jsou přizpůsobeny velikosti nádoby, díky čemuž svíčka hoří pěkným rovnoměrným plamenem a přitom vydává charakteristický syčivý zvuK.

Naše jedinečné vonné sójové svíčky Apar jsou navrženy tak, aby vypadaly dokonale v každém interiéru a nepůsobily rušivým dojmem. Byly vyrobeny na bázi nejkvalitnějšího přírodního sójového vosku a luxusních esencí s vůní vybraných parfémů. Dopřejte si skutečně příjemný zážitek a estetickou dekoraci s pomocí těchto barevných svíček v minimalistické skleněné nádobě s bílou etiketou. Každá svíčka obsahuje přírodní dřevěný knot, díky kterému svíčka hoří postupně a rovnoměrně, navíc vydává zvuk praskajícího dřeva v krbu.

Vonné tóny:
Vrchol: List černého rybízu
Střed: májová růže a frézie
Spodní část: vanilka, pačuli, ambroxan a dřevité tóny

Vlastnosti produktu:
Kapacita: 175g
Doba hoření: ~36 hodin
Typ balení: sklo
Druh vosku: přírodní - sójový

Používání:
Umístěte svíčku na žáruvzdorné povrchy. Neměly by hořet déle než 3 hodiny. Nikdy nenechte svíčku dohořet až do konce. Nikdy nenechávejte hořící svíčku bez dozoru nebo v blízkosti hořlavých předmětů. Uchovávejte mimo dosah dětí a domácích zvířat.

Doplňkové parametry

Kategorie: Vonné svíčky
Hmotnost: 0.2 kg
VÝROBCE: APAR

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: