APAR SÓJOVÁ VONNÁ SVÍČKA - LA VITA É BELLA

249 Kč / ks
Skladem

Pokud jste někdy přemýšleli, jak definovat pojem „radost ze života“, tato květinově ovocná vonná svíčka s vůní parfému La Vita é Bella dává jasnou odpověď. Minimalistické množství vonných olejů obsažených v tomto složení je zárukou vytěžení toho nejlepšího z každého z nich. Radostné tóny ovoce a květin připomínají léto, bezstarostnost a relaxaci.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Naše jedinečné vonné sójové svíčky Apar jsou navrženy tak, aby vypadaly dokonale v každém interiéru a nepůsobily rušivým dojmem. Byly vyrobeny na bázi nejkvalitnějšího přírodního sójového vosku a luxusních esencí s vůní vybraných parfémů. Dopřejte si skutečně příjemný zážitek a estetickou dekoraci s pomocí těchto barevných svíček v minimalistické skleněné nádobě s bílou etiketou. Každá svíčka obsahuje přírodní dřevěný knot, díky kterému svíčka hoří postupně a rovnoměrně, navíc vydává zvuk praskajícího dřeva v krbu.

Vonné tóny:
Vrchol : černý rybíz a hruška
Střed:   kosatec, jasmín a pomerančový květ
Spodní:  pralinka, vanilka, pačuli a fazole tonka

Vlastnosti produktu: 
Kapacita: 175g
Doba hoření:  ~36 hodin
Typ balení:  sklo
Druh vosku:  přírodní - sójový

Používání:
Umístěte svíčku na žáruvzdorné povrchy. Neměly by hořet déle než 3 hodiny. Nikdy nenechte svíčku dohořet až do konce. Nikdy nenechávejte hořící svíčku bez dozoru nebo v blízkosti hořlavých předmětů. Uchovávejte mimo dosah dětí a domácích zvířat. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Vonné svíčky
Hmotnost: 0.2 kg
VÝROBCE: APAR

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: