FOEN Vůně do interiéru No smoking

290 Kč / ks 378 Kč / ks od 290 Kč / ks
Vyprodáno Vyprodáno Zvolte variantu
Varianta

NEUTRALIZAČNÍ FOEN VŮNĚ DO INTERIÉRU NO SMOKING
Jak poskytnout interiéru auta nebo domácnosti krásnou vůni? Vyzkoušejte interiérové parfémy Foen, které krásně provoní Vaše auto a domácnost a dodá jim příjemnou atmosféru. Při opakovaném nanášení vydrží až 2 měsíce.

Vonné tóny : asijské pačuli a výzkumný olej

Sníte o neutralizaci zápachu cigaret v autě nebo doma? Máme pro vás řešení. Foen No Smoking je způsob, jak nahradit vůni cigaretového kouře příjemným, uklidňujícím rostlinným akordem.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vyplnění prostoru příjemnou aurou a zakrytí vůně cigaret vyžaduje profesionální opatření. Představujeme produkt kombinujících delikátní osvěžení, které dokonale zdůrazňuje péči o auto a pokoj. Osvěžující vánek účinně nahradí vůni kouře a samotné aroma zůstane ve vzduchu dlouhou dobu, uvolňuje se pomalu a nenechá na sebe zapomenout. Poznejte odpověď na otázku, jak jednou provždy skrýt vůni cigaret!

NÁVOD K POUŽITÍ:
Aplikace FOEN Vůně do interiéru je velice snadná. Parfém nanášejte na různé povrchy v automobilu, domácnosti, sociálním zařízení nebo kanceláři. Vhodné jsou například koberce, závěsy nebo jiné materiály, které absorbují vůni. Ve voze lze vůni aplikovat na čalouněné sedačky, stropnici, případně kufru pro nižší intenzitu. Naopak se nedoporučuje, aby byl přípravek nanášen na kožené povrchy!! Aby bylo dosaženo dlouhodobého účinku, měla by se vůně nanášet opakovaně, každý den po dobu přibližně dvou týdnů. Poté stačí nanášet pouze jedenkrát týdně.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: